Ieškai įžvalgios ir patikimos mentorės?

Tokios, kuri galėtų palaikyti pakankamai galingą erdvę tau ir tavo vizijai? Tokios, kuriai tavo šuolis versle ir gyvenime rūpėtų taip, kaip tau? Susipažinkime.

 Leisk man atspėti…

⬥ Esi gerai save suvokianti, asmenybė, atsidavusi visiškai įvaldyti save ir gyventi savo sąlygomis.

Nemąstai mažais standartais, žinai, kad esi čia dėl DAUGIAU, ir nuolat keli sau kartelę aukščiau.

⬥ Esi aštraus proto, mėgsti veiksmą, nebijai rizikos ir pasižymi dvasine branda.

⬥ Stagnacija tave erzina, nuobodulys ir vidutinybė varo iš proto. Nesi iš tų, kurie gali lengvai padėti savo svajones į šalį.

⬥ Niekas kitas, nei KITAS lygmuo tavęs ilgam nepatenkins. Štai kodėl esi pastoviame ieškojime didesnės prasmės, nesvarbu, kokias mylias įveikei.

 Ar turėčiau tęsti?

Tačiau...

Galbūt svyruoji žengti visiškai į priekį, nes nerimauji, kad gali nepavykti;

Galbūt patiri, tau atrodo, per lėtą progresą, kas liečia tavo didelės vizijos realizavimą;

Galbūt nesurandi balanso tarp laiko savipriežiūrai ir pelningo verslo vedimo, todėl arba save spaudi, kol išsenki, arba atsiduodi apatijai ir sabotažui.

 Galiu tau padėti.

Mano vaidmuo?

Per daugiau nei dešimtmetį mentoriavimo patirties, dirbau su daugybe moterų - savo sričių ekspertėmis - nuo 6+ figūrų pajamas generuojančių įmonių vadovių, verslo savininkių iki transformacinių koučerių ir lyderių. 

Tai yra sėkmingos, sąmoningos moterys, kurios jau pasiekė didelių dalykų fiziniame pasaulyje. 

Kai ateina pas mane, dažnai, jos:

- yra pavargusios nuo persidirbimo;

- užbaigė su savo ekspertizės nuvertinimu;

- arba nepasiekia matomumo, kuriam, žino, yra čia.

Jos siekia maitinančios oazės gilesnei asmeninei transformacijai, gyvenimo ir verslo pakėlimui, kad galėtų plėstis pasiekti autentišką sėkmę be streso ir aukojimosi.

Jei čia esi, žinau, kad tai tau kalba. 

APLIKUOTI DARBUI SU VIKTORIJA >>>

Autorinis metodas

Remdamasi savo autoriniu "Magnetiškos lyderystės" metodu, pervesiu tave per specifinius žingsnius, padedant tau pereiti nuo išsekimo, realizuojant tavo misiją ir kuriant finansinę gausą tavo versle, į laisvę, pilnatvę ir tėkmę: 

 Apkabink savo didelę viziją: Apkabink savo didelę viziją ir šerdinį troškimą be atsiprašinėjimų, kad aktyvuotum savo Sielos pašaukimą savo verslo kelionėje.

 Pasakyk Taip buvimui valdove savo teritorijoje: Įženk į savo suverenią galią su pasitikėjimu ir būk laisvai savimi, be turėjimo mažintis, susitraukti ar įrodinėti save.

 Transformuok savo pinigų apribojimus: Išvalyk savo pasąmoninius ir energetinius pinigų apribojimus bei išplėsk savo gavimo gebėjimą, kad galėtum turėti finansinę laisvę, kurios nusipelnei.

 Iš chaoso į tvarką: Galingai struktūruok savo verslą, kad pagaliau galėtum juo mėgautis, pritraukti savo idealius klientus ir turėti daugiau erdvės sau, be turėjimo dar daugiau dirbti.

 Išplėsk magnetizmą: Sąmoningai manifestuok savo tikslus iš savo moteriškos tėkmės, kad galėtum harmoningai plėstis savo versle ir lyderystėje, be savęs spaudimo ir aukojimo.

"Žinojau, kad pati eičiau link savo vizijos lėtai, tarsi per tamsų kambarį, ieškodama išėjimo. Jaučiau raginimą greitesniam keliui. Norėjau jausti drąsą atnešti savo sielos dovanas, jaustis užtikrintai, kad galėčiau save pozicionuoti, kalbėti ir su malonumu vesti savo veiklą. Būčiau užtrukusi ilgai vien nueiti taip toli. Dirbdama su Viktorija vos per 6 mėnesius padariau didžiulį šuolį. Svarbiausias dalykas yra susilygiavimas, kurį ji palaikė kiekvienoje sesijoje. Šiame susilygiavime viskas įmanoma ir visos baimės bei nesaugumas ištirpsta lengviausiu būdu. Iki mentorystės, man buvo sunku suformuluoti ir paaiškinti transformacinį darbą, kurį darau. Džiaugiuosi, kaip natūraliai dabar sklinda mano žinutė – nebereikia galvoti. Man patinka, kaip drąsiai pasirodau viešumoje. Neįmanoma žodžiais apsakyti, kokia dovana yra darbas su Viktorija. Aiškus vedimas ir didžiulis palaikymas, vedantis į didžiulius pokyčius, grakštų paspartinimą ir nuostabius rezultatus." 

~ Kristina Jankauskė, transformacinė koučerė, lektorė

 "Žinojau, ką noriu daryti, bet reikėjo žmogaus, kuris gali palaikyti visuose aspektuose ir padėti pasiekti ko noriu optimaliausiu būdu, nenorėjau švaistyti laiko, nei resursų, nei energijų, žinojau. Viktorijos absoliutus palaikymas, žinojimas, kada ką man suteikti, pagalba pagaliau priimti vyrišką energiją - įvesti struktūrą, atskaitomybę, atsakomybės prisiėmimą, ką buvau paleidusi, nes buvau įkritiusi visiškai į moterišką energiją. Padėjai atkurti balansą, įsitvirtinti savo ašyje priimti ir įvertini savo dvasinių dovanas. Turiu norą dalintis be baimės prašyti tiek, kiek esu verta."

~ Laura Giedra, dvasinė koučerė ir energijos gyduolė

 

"Didžiausias pasiekimas yra mano būsena - didesnis pasitikėjimas savimi ir tuo, kuo darau. Išsigryninau savo svajonių auditoriją ir kaip ją pasiekti. Gavau daug įrankių, kurių dėka išmokau išbūti akimirkose, kai iškyla abejonės ir neužtikrintumas. Viktorija turi daug kantrybės ir besalyginės meilės, taip pat daug patirties, kaip sisteminti informaciją ir iš kiekvieno pokalbio ištraukti tai, kas svarbu man ir mano verslo augimui, bei tai sudėlioti į aiškius žingsnius, struktūrą ir parodyti man, ko pati nematau. Tai nuostabi mentorė su didele patirtimi, kuri apima visus lygmenimis nuo dvasinių ir materialių."

~ Agnė Deveikytė, drabužių dizainerė

Kuo darbas su manimi yra skirtingas

⬥ Didelė dalis to, ką darau su klientais, yra vidinis darbas, nes tikiu, kad be asmeninio augimo jokios strategijos neveiks. Todėl pirmiausia, padedu tau gilėti savo esmėje, išmintyje ir aistroje, kad turėtum reikalingą energiją, motyvaciją ir gebėjimą užtikrinti augimą savo versle ir gyvenime. 

⬥ Esu gimusi su ypatingais intuityviais gebėjimais; galiu matyti, girdėti, skaityti energiją. Galiu padėti tau pamatyti tavo akląsias vietas ir išvalyti apribojimus (pasąmoninius modelius, ribojančius įsitikinimus, paveldėtą programavimą, vaikystės sąlygotumą, kt.) ar įpročiu tapusį savęs mažinimą, kuris slepia tavo didingumą arba blokuoja gebėjimą gauti pinigus su lengvumu ir gracija.

⬥ Nesu iš tų koučerių, kurie tau sakys: "Medituok, pasitikėk visata ir lauk stebuklo". Žinau, kad ne taip dalykai veikia. Todėl derinu dvasinį aspektą, energetiką su mąstysena ir praktinėmis strategijomis, išplečiant tavo natūralią gausos ir tėkmės būseną bei sukuriant magnetizmą tavo gyvenimo darbe.

⬥ Jokio "sausainių formelės" programavimo. Tavo mentorystės kelionė yra 100% pritaikyta tau, tavo tikslams ir poreikiams. Per mūsų laiką drauge, atsiduosiu paremti tavo asmeninį šuolį gyvenime ir versle su intencija, kad patirtum paspartinimą ir autentišką sėkmę.

Esame geras derinys, jei: 

⬥ Jauti kvietimą kitam skyriui savo gyvenime, lyderystėje ir/ ar versle.

⬥ Sunkiai dirbai ir esi pasirengusi kurti verslą tokiu būdu, kuris jaučiasi gerai tavo moteriškai pusei.

⬥ Esi labiau nei pasirengusi vertinti tai, kas esi ir ką darai, ir gauti daugiau, dirbant mažiau.

⬥ Nebenori praleisti dar vienų metų, einant ratais, “bandymų ir klaidų” keliu, mėginant viską išsiaiškinti pačiai.

⬥ Nenori dar vieno verslo koučerio, kuris tau duos protu paremtą verslo strategiją, o kai dirbi su dvasiniais mokytojais, tau tai tampa pernelyg neįžeminta.

⬥ Trokšti tau pritaikyto asmeninio vedimo už grupinių kursų ribų, kad sutaupytum laiką ir atrakintum savo visą potencialą.

Jei pažymėjai visus ar daugumą, tuomet esu ta mentorė, su kuria norėtum pasikalbėti. 

APLIKUOTI DARBUI SU VIKTORIJA >>>

"Mano didžiausias laimėjimas yra tai, kad leidausi į šią kelionę. Patiko, kad mentorystė apima abi dalis - prasideda nuo vidinių dalykų išsigryninimo, ribojančių blokų išjudinimo ir palengva pereinama veiklos modeliavimo link. Suvokiau ir priėmiau, kad buvo netvirtas pasitikėjimas ir iš to užgimstanti kontrolė. Vertinu, kad leidau sau patirti daugiau švelnumo, tyrinėjimo ir nuo rezultato fokusą perkėliau į procesą. Atradau proceso malonumą ir džiaugsmą. Viktorijos palaikymas ir rekomendacijos nedvejotinai suteikia pridėtinės vertės efektyviau, sklandžiau ir švelniau judėti savo svajonių link." 

~ Jurgita Veličkienė, finansų valdymo konsultantė ir eksliuzyvinių kelionių organizatorė

"Tai, ką padarėme su Viktorija, yra greitas kelias į sėkmę. Neįsivaizduoju, kiek būtų užtrukę, kol viena būčiau nuėjusi taip toli, nes buvau apimta abejonių ir net atmečiau koučingą. Dabar mano pasitikėjimas tuo, ką darau, yra 120%. Parduodu savo programas aukštesnėmis kainomis, nes turiu aiškų supratimą, ką galiu duoti savo klientams. Visiškai kitoks žinojimas ir užtikrintumas. Išsigryninus savo idealią auditoriją, tapo lengviau pasirodyti ir kalbėti socialiniuose tinkluose, turiu daugiau aiškumo dėl žinutės, kurią noriu perduoti. Man reikėjo tokios mentorės, kaip Viktorija. Dabar gyvenu su malonumu ir džiaugsmu, ir tai traukia mano klientus.“ 

~ Lina Rimasauskienė, verslo koučerė

 "Viktorija yra nuostabi mentorė ir vedlė. Apsisprendimą leistis su ja lėmė žinojimas, kad niekas kitas man nepadės, nes jau buvau išbandžiusi daug mokytojų. Dalyvavau Viktorijos grupinėje programoje ir po jos mano verslas stipriai paaugo. Mentorystė su Viktorija yra galinga parama, apimanti aiškius veiksmų žingsnius, supratimą apie savo misiją ir gausos išplėtimą. Per visą mentorystę kasdien jaučiau jos palaikymą. Džiaugiuosi savo verslo plėtra bei naujomis verslo parnerystės galimybėmis, kurios atėjo po programos. Nepraėjus metams po mentorystės, tikrove tapo visi troškimai, kuriuos manifestavau su Viktorijos pagalba - įskaitant verslo išsiplėtimą, mylinčią partnerystę, naują gyvenamą vietą ir savo pirtį renginiams. Viktorija žino, ką daro." 

~ Silvija Šimulytė, pirties meistrė ir moteriškos išminties puoselėtoja

 

Pasirengusi pasitraukti sau iš kelio, įsakyti pilnatvę ir leisti savo tikrajai esmei spindėti?

Paspausk nuorodą apačioje dabar užpildyti paraišką nemokamam Vizijos strategijos skambučiui.

APLIKUOTI DARBUI SU VIKTORIJA >>>