3 mėnesiai įgalinti tavo moterišką lyderystę, efektyviai struktūruoti tavo Gyvenimo darbą ir įvaldyti finansinės gausos gavimą - be spaudimo, persidirbimo ar turėjimo sprausti save į sudėtingas verslo sistemas. 

 

Registracija atvira. Nauja grupė pradeda 2023 m. lapkričio 4 d. 

UŽPILDYTI PARAIŠKĄ >>>

Ar tai esi tu?

~ Esi gabi, dvasiškai brandi ir ambicinga moteris, lyderė iš prigimties.

~ Kaip sąmoninga koučerė ar savo srities ekspertė, nori realizuoti savo misiją, gyvendama dvasinėje ir finansinėje gausoje.

~ Nori pritraukti daugiau savo idealių klientų ir gauti daugiau, dirbdama mažiau, be turėjimo sprausti save į sudėtingas, perdėtai vyriškas verslo sistemas.

~ Ir supratai, kad tai pasiektum, turi paleisti spaudimą nuolat save įrodyti bei savo ekspertizės nuvertinimą, ir atsiverti būti atlyginamai už tavo Gyvenimo darbą su gracija ir lengvumu.

Tačiau, jei esi kaip dauguma mano klienčių, gali susidurti su panašiais iššūkiais...

~ Esi jautrios širdies moteris, kuriai rūpi kiti, bet atrodo pamiršti apie save, todėl vėl ir vėl atrandi save, paminančią savo pačios poreikius.

~ Tau puikiai sekasi padrąsinti ir įgalinti tavo klientus siekti jų svajonių, bet sau esi linkusi būti griežta ir savo pačios giliausius troškimus atidedi į šalį.

~ Esi nuostabi savo darbe ir tavo klientai gerai atsiliepia, tačiau tau sunku iškomunikuoti darbo su tavimi vertę ir ypatingumą už tavo esamo rato ribų.

~ Myli tai, ką darai, bet kartais jautiesi, kad tavo misija yra didelė našta ant pečių ir gali plėsti savo veiklą, naudodama tiktai ribotą savo fizinio kūno pajėgumą.

~ Nors imiesi įkvėpto veiksmo ir daug darai, tau niekaip nepavyksta peržengti limito ir pakelti tavo pajamas į kitą lygmenį greičiau.

 ~ Nesuradai būdo, kaip subalansuoti erdvę, kurios trokšti dvasiniam savęs tyrinėjimui ir inovacijai, su pelningos veiklos vedimu, todėl arba spaudi save viską padaryti, kol išsenki, arba užstringi apatijoje, sabotaže ir atidėliojime.

~ Blogiausia, kad pradėjai apskritai abejoti, kad kada nors tau pavyks pakelti savo veiklą į didesnes, pastovias ir ženklias pajamas, tuo pačiu turint laiko sau ir savo gyvenimui.

Štai tiesa... 

~ Tikiu, kad neturi aukoti savo poreikių ar apriboti savo širdies troškimų, kad vestum pelningą ir sąmoningą veiklą.

~ Tiesiog neteisinga, kad tokia lyderė kaip tu, suranda save išsekusią dėl ribų trūkumo.

~ Suprantu, kaip sunku, kai žinai, kad esi pasirengusi plėstis į kitą lygmenį, tačiau užstringi abejonėse savimi ar savo dovanomis.

~ Suprantu frustraciją, kurią jauti, kai jautiesi nesaugi, kai nori daryti šuolį, bet bijai, kad nepasiseks, arba nuvilti save ar savo klientus.

Padėjau daugybei sąmoningų, apdovanotų ir ambicingų moterų, tokių, kaip tu, peržengti jų pasąmonines baimes, su pasitikėjimu įžengti į jų suverenią moterišką lyderystę ir galingai strūkturuoti jų prasmingus verslus, kad tu taip pat galėtum pagerbti savo Genijų, lengvai pritraukti savo idealius klientus ir gyventi savo Tikslą, klestėdama finansiškai ir asmeniškai. 

Paimk mano ranką ir leisk man tau parodyti kelią pirmyn.

UŽPILDYTI PARAIŠKĄ >>>

Būtent todėl sukūriau Magnetiškos lyderystės verslo programą: 

 Svajok apie Didelį: Apkabink savo didelę Viziją ir šerdinį troškimą, kad aktyvuotum savo Sielos pašaukimą savo verslo kelionėje.

Pasakyk Taip buvimui karaliene savo teritorijoje: Įženk į savo suverenią moterišką lyderystę su pasitikėjimu ir laisvai būk tokia, kokia esi, be turėjimo mažintis ar įrodinėti save.

Transformuok savo pinigų apribojimus: Visiems laikams išvalyk savo pasąmoninius pinigų apribojimus ir išplėsk savo gavimo gebėjimą, kad galėtum turėti finansinę laisvę, kurios nusipelnei.

Iš chaoso į tvarką: Integruok su siela darnią tvarką į savo verslą, kad pagaliau galėtum juo mėgautis ir pritraukti savo idealius klientus, be įklimpimo į sunkumus ar turėjimo dar daugiau stengtis.

Įkūnyk magnetizmą: Pagaliau kurk savo autentišką palikimą ir sąmoningai manifestuok iš savo Moteriškos tėkmės, kad galėtum harmoningai plėstis savo lyderystėje ir versle, be persidirbimo ar aukojimosi.

Įsivaizduok...

 ⬥ Nebesijauti pasimetusi dėl savo krypties, vietoj to, darai tai, ką esi gimusi daryti, jauti išsipildymą ir kiekvieną akimirką užpildo ramybė, aiškumas ir galia iš vidaus.

⬥ Kaip nuostabiai jausiesi, kai pritrauksi savo idealius klientus su užtikrintumu, be turėjimo forsuoti ar įrodinėti save. 

⬥ Įsivaizduok, užregistruoji tobulus klientus savo aukštos vertės pasiūlymams - su lengvumu, be prieštaravimų, nes susiderinai su Gausos sąmone ir suderinai savo žinutę, kad atitiktų tavo esmę.

⬥ Įsivaizduok, dirbi su savo svajonių klientais, kuriuos jauti džiaugsmą paremti, žinai, kaip juos vesti įtakingu būdu, nes turi procesą, paremtą tavo patirtimi, žiniomis ir įgūdžiais, ir esi gerai atlyginama už tavo dovanas.

Visa tai ir daugiau taps tavo tikrove po Magnetiškos lyderystės verslo programos

UŽPILDYTI PARAIŠKĄ >>>

Labas, aš esu Viktorija Sage, Magnetiškos lyderystės katalizatorė ir verslo vizijos strategė. Tai reiškia, kad padedu sąmoningoms koučerėms tobulėti savo moteriškos lyderystės srityje ir pasiekti kitą lygmenį įtakoje bei pajamose, be spaudimo ir persidirbimo.

Specializuojuosi padėti širdyje įsicentrinusioms moterims versle pereiti iš pasimetimo, streso ir išsekimo prie laisvės, tėkmės ir pilnatvės patirties, be kompromisų jūsų vertybėms, moteriškai prigimčiai ir natūraliam ritmui.

Pradėjau padėti aktyvuoti moteriškos lyderystės galią, nes pavargau žiūrėti į galingas, dvasiškai susijungusias moteris, kurios sunkiai dirba arba yra nepakankamai atlyginamos, kai jos stengiasi padaryti įtaką, kuriai, žino, yra čia.

Nesu tipiška dvasinė ar verslo mentorė. Mano supergalia yra apjungti moteriškąjį ir vyriškąjį polius, suteikiant jums tiek sąmoningos kūrybos įrankius, tiek praktines verslo strategijas katalizuoti pažangą jūsų versle ir asmeninėje evoliucijoje. 

Tvirtai stoviu už tai, kad išreikštume savo sielos dovanas, kaip kelią į tikrąją Visatos gausą. Tikiu, kad tokiu būdu galime išsilaisvinti iš buvimo senos sistemos įkaitais, įgalinti kitus pakeisti savo suvokimą ir atkurti balansą, gausą bei darną šioje planetoje.

Matau, kad daugelis moterų stabdo save nuo savo svajonių įgyvendinimo, nuo sukūrimo savo mėgstamo verslo, nes jos:

- neįsisavino savo unikalios esmės savo versle;

- turi sunkumų vertinti savo sielos dovanas;

- tiki, kad norint gauti, jos turi visą laiką labai sunkiai dirbti.

Štai kodėl padedu jums išvalyti programavimo ir įpročiu tapusio savęs mažinimo sluoksnius, kurie slepia jūsų didingumą ir tikrąją galią arba blokuoja jūsų gebėjimą gauti pinigus su gracija, kad galėtumėte galingai vesti ir finansiškai klestėti savo misijoje.

Kas daro Magnetiškos lyderystės verslo programą unikalia:

Nėra kitos tokios programos. Joje ne tik sukursite stabilią savo Gyvenimo darbo struktūrą, bet taip pat galingai paslinksite savo santykį su pinigais ir įkūnysite būtinas asmeninio meistriškumo bei lyderystės savybes.

Apimsime esminius komponentus su siela darniai, išliekamai sėkmei:

 Pokytis mąstyme: Ši programa pakeis tai, kaip matai save. Patirsi ryškų poslinkį savo pojūtyje apie savo ir savo dovanų vertę, kas suteiks įgalinimo pojūtį, pasitikėjimą pakelti savo įkainius ir atsiverti didesnei gausai į tavo verslą ir gyvenimą.

Elgesio korekcijos: Nesu viena iš tų koučerių, kurios tau sakys: "Tiesiog pasitikėk Visata ir lauk, kol įvyks stebuklas." Žinau, kad ne taip dalykai vyksta. Ši programa išstums tave pakoreguoti savo elgesį - veikimą ir neveikimą, imantis praktinių sulygiuotų žingsnių, kad realizuotum savo verslo viziją.

 ⬥Energetinė parama: Gali tikėtis energetinės paramos, kuri padės pajudėti per senus modelius ir baimes. Apdovanota matymo gebėjimu, padėsiu tau pamatyti tavo aklavietes ir išvalyti bet ką tavo pasąmonėje ar energetikoje, kas kuria kliūtis, kad galėtum pagaliau įžengti į šerdį to, ką esi gimusi čia daryti, ir jausti daugiau lengvumo būti savo natūralioje tėkmėje bei gausoje.

 Ne "sausainių formelės sprendimai": Tavo unikalus genijus yra gerbiamas čia. Mano dovana yra matyti tavo dovanas ir atspindėti tau tavo briliantiškumą, nušviečiant tavo kelią pirmyn. Gausi strategijas, pritaikytas tau ir tavo verslui. 

Bendraminčių grupė: Patirsi maitinančią paramą grupėje sąmoningų koučerių, kitų moterų lyderių savo srityse, kurios taip pat drąsiai seka savo kvietimu ir yra atsidavusios plėstis savo įtakoje bei laisvėje. Tai sustiprins ir palaikys tavo atskaitomybę.

Einu savo kalbą: Esu mentorė visu etatu daugiau nei 10 m. Žinau, ko tai pareikalauja - viduje ir išorėje, kurti savo pelningą, darnų su siela, moterišką verslą. Derinu dvasingumą, mąstymą ir energetiką su praktinėmis strategijomis išliekančiam klestėjimui. Dirbdama su manimi, gausi patikrintus įrankius, kurie padėjo man ir mano klientėms.

UŽPILDYTI PARAIŠKĄ >>>

Per ateinančius 3 mėnesius "Magnetiškos lyderystės verslo programoje":

TAVO DIDELĖ VIZIJA

⬥ Apkabinsi savo Didelę viziją ir atnaujinsi savo vidinę vedimo sistemą, kad galėtum visada žinoti savo kitus žingsnius, be užstrigimo kontrolėje ir perdėtoje analizėje.

⬥Pakelsi savo vibracinį dažnį ir galingai pasislinksi savo vidinėje būsenoje, kad galėtum susiderinti su savo visiškai save realizuojančia versija ir jaustis laisva daryti tai, ką atėjai.

⬥Aktyvuosi savo slaptą vidinį motyvacinį variklį ir išmoksi kurti iš jo su fokusu, kad išliktum įsižeminusi savo ritme kūrybiniame procese, be spaudimo ir savo kūno sekinimo.

SUVERENIOS LYDERĖS MĄSTYMAS 

⬥ Susigrąžinsi savo galią ir įžengsi į savo suverenumą, kad galėtum jaustis laisva daryti tau autentiškus sprendimus ir vesti savo verslą savo sąlygomis, neturėdama klausti niekieno leidimo.

⬥Išmoksi teisingai pasirūpinti savo vidiniu vaiku, kad galėtum palaikyti ramią savo nervų sistemą, kai darai kvantinį šuolį savo lyderystėje, be užstrigimo sabotaže ir atidėliojime.

⬥Perrašysi savo seną ribojančią istoriją, atnaujindama savo įsitikinimų sistemas, kad galėtum tapti magnetiška naujos kokybės patirtims (klientams, pinigams, galimybėms).

TAVO UNIKALI EKSPERTIZĖ

⬥Išsiaiškinsi savo sielos archetipus ir misijos vaidmenį, per kurį gimei vesti kitus ir klestėti, kad galėtum apkabinti savo pilnatvę ir drąsiai pasirodyti tai įgyvendinti, be savęs vertinimo, lyginimosi, abejonių ar savikritikos.

⬥Išsigryninsi teiginį savo unikalios ekspertizės, kurią tik tu atneši į pasaulį, kad tavo prekės ženklas išsiskirtų rinkoje ir būtų lengvai atpažįstamas tų, kuriems tau lemta pasitarnauti.

⬥ Suprojektuosi savo išskirtinę autorinę kliento kelionę, naudodama savo įkūnytą patirtį ir dabartinę aistrą, pakelti savo lyderystę ir pajamas, be turėjimo įgyti daugiau žinių ar duoti per daug iš klaidingo nevertumo. 

TAVO PASIŪLYMAI IR MARKETINGAS

⬥ Atnaujinsi savo veiklos modelį tokiu būdu, kuris užtikrins pastovias pajamas ir suteiks daugiau erdvės tavo gyvenime, išvengiant jaudinimosi ir perdegimo.

⬥ Suprojektuosi savo aukštos vertės pasiūlymą parduodi internetu, atspindėdama tavo darbo naudą, kuris sužavės tuos klientus, kurie vertina tai, ką siūlai, ir yra laimingi mokėti už tai.

⬥Atnaujinsi savo socialinės medijos įgūdžius, kad galėtum efektyviai komunikuoti savo žinutę iš širdies, tokiu būdu, kuris jaučiasi nautūraliai bei padidina tavo įtaką ir pardavimus.

TAVO FINANSINĖ GEROVĖ

⬥Atpažinsi ir transformuosi savo ribojančius įsitikinimus apie pinigų gavimą, kurie tave iki šiol sulaikė, kad galėtum galingai vesti savo misiją, klestėdama.

⬥Išplėsi savo pinigų gavimo gebėjimą, aktyvuodama Gausos energetikas, kad galėtum pasitikinčiai pakelti savo įkainius ir gauti daugiau, dirbant mažiau, su džiaugsmu ir lengvumu.

⬥Išmoksi prašyti savo vertės ir užregistruoti aukšto profilio klientus su integralumu, kad daugiau niekada nesijaustum pardavimiška, kalbėdama su potencialiais klientais, ar nenukainotum savo sąskaita.

ĮKŪNYK MAGNETIZMĄ

⬥ Peržengsi matomumo baimę, kad galėtum autentiškai ir pasitikinčiai pasirodyti, kalbėti, kurti ryšį su savo auditorija bei užpildyti savo pasiūlymus su spindėjimu ir magnetizmu.

⬥ Tapsi nepriekaištinga sąmoningos manifestacijos meistre, bendrai kurdama su Kvantiniu lauku, kad galėtum įgyvendinti savo tikslus ir troškimus, be turėjimo jaustis, kad nesi savo rezultatų kontrolėje. 

⬥Nustosi forsuoti, atrasi savipriežiūros galią subalansuoti gavimą bei davimą, kad galėtum kurti tvarų klestėjimą, be savo erdviškumo ir vidinio balanso aukojimo.

UŽPILDYTI PARAIŠKĄ >>>

Kaip dvasiškai brandžiai, sąmoningai koučerei, kuri žino savo vertę, laikas nustoti siekti kitų patvirtinimo ir aktyvuoti savo finansinį suverenumą bei autentišką palikimą,

įkūnijant savo Magnetišką Lyderystę.

Ką sako ankstesnės programos dalyvės:

"Mano iššūkis buvo sąstingis. Pasirinkau dirbti su Viktorija, nes buvau dirbusi su ja anksčiau ir žinau, kokių rezultatų galima tikėtis iš jos. Norėjau pajudėti iš vietos ir gavau daugiau, nei tikėjausi. Programoje mane sužavėjo Viktorijos meistriškas apjungimas visų dalyvių į bendrą erdvę ir kartu matymas kiekvienos unikalaus išskirtinumo. Išsigryninau savo ekspertizę, susidėliojau savo mentorystės programą ir dar tvirčiau atsistojau į savo galią. Ypač vertinu savo pačios transformaciją ir savo ekspertizės bei dovanų įmaterinimą. Viktorija yra tvirta, pasitikinti ir įkvepia savo pavyzdžiu! Ji jungia dvasią su materija, derina moteriškus ir vyriškus metodus, ir būtent šis balansas padarė mano procesą efektyviu. " ~ Ugnė Ž.

"Suvokiau, kad įgyvendinti viziją, kurią jaučiu širdyje, viena esu nepajėgi. Pasirinkau bendradarbiauti su Viktorija, nes tai žmogus, kuriuo pasitikiu ir tikiu jos taikomais metodais. Nors ir atrodė, kad aiškiai žinau, kokią veiklą turiu įtvirtinti, tai buvo tik maža veiklos vizijos dalis. Programos viduje aiškiai išsigryninau savo misiją, padariau didelį šuolį savivertėje, pakėliau savo paslaugų įkainius ir atsivėriau gausai bei mokiems klientams, kas išlaisvino mano laiką, kurį galiu skirti sau ir savo pomėgiams. Esu be galo dėkinga Viktorijos atnešamam aiškumui dėl mano veiklos ir įgalinimo prisiimti visą atsakomybę už savo sprendimą klestėti iš savo kūrybinio talento." ~ Ieva A.

"Su Viktorijos vedimu jaučiuosi nesustabdoma ir visiškai remiama visuose gyvenimo ir veiklos etapuose. Nėra ruožų, kuriuose užsitęstų strigimas, dirbant su Viktorija. Abejonės pavirsta į pasitikėjimą, o vidiniai blokai į išorines pergales. Jos gebėjimas skaityti klientės energetiką, atskleidžia tai, ko pati niekada nepastebėčiau. Jos gebėjimas išnarplioti ir apšviesti vidines ir išorines situacijas, iš kurių sunku išlipti, yra tai, kas perneša į kitą lygmenį ir laisvės jausmą. Viktorija - išskirtinis perlas mentorių jūroje. Mano patirtis programoje jautėsi įgalinančiai. Gavau aukštos vertės resursus, kuriais vadovaujasi aukšto kalibro lyderės ir labiau įsitvirtintau savo lyderės rolėje. Nepraleisk savo šanso." ~ Samanta S.

 Programos viduje:

13 GYVŲ GRUPINIŲ SKAMBUČIŲ SU VIKTORIJA

Kiekvieną savaitę, ketvirtadieniais, tai yra svarbiausia mokymų dalis, kuri suteikia tiesioginę prieigą prie Viktorijos ekspertizės ir vertingą bendruomenės ryšį. Gauk pažangius mokymus ir asmeninį koučingą, mentorystę su aiškumu, rekomendacijomis vidiniam susiderinimui ir specialiai tavo veiklai pritaikytais praktiniais sprendimais, kad galėtum kurti tikrą meistriškumą savo veiksmuose.

VIRTUALUS PROGRAMOS PORTALAS  

Patogiai prieinama per kompiuterį ir mobilųjį telefoną biblioteka su visu programos turiniu (atskirai nuo nuo socialinės medijos), kad galėtum bet kuriuo laiku ramiai panerti į gyvenimą keičiančius įrankius ir idėjas.

Resursai portale: 

 • +25 paruoštos parsisiunčiamos darbaknygės, kurios leis specialius rašymo pratimus, žingsnis po žingsnio statant tavo verslo struktūrą ir apimant įgyvendinimo strategiją.
 • Audio mokymai. Tai yra speciali mokymų skiltis su raktiniais mokymų taškais ir praėjusių grupių mentorystės įrašais, per kurią gali eiti savo tempu pagilinti savo supratimą.
 • Vedamos meditacijos atnaujinti ir pakelti tavo moteriškos lyderystės energiją, kad užtikrintum harmoningą plėtimąsi.
 • Savaitinių skambučių įrašai, kuriuos gali pakartoti, kai mokaisi naujų įgūdžių ir įgyvendini tai, ko mokaisi. 

PRIVATI ERDVĖ BENDRYSTEI 

Prieiga prie privačios Facebook grupės, kur turėsi galimybę gauti grįžtamąjį ryšį ir prašyti patarimų savo kūrybinėms ir verslo idėjoms tiek iš Viktorijos, tiek iš kitų programos dalyvių tarp savaitinių grupinių skambučių.

REGISTRACIJA ATVIRA! 

Žemiau pasirink, kuriuo būdu nori mokėti:

VISA SUMA IŠKART

3500€

UŽSIREGISTRUOTI DABAR

12 MĖN. MOKĖJIMAI

333€

UŽSIREGISTRUOTI DABAR

   Tai yra holistinė su siela darnaus, moteriško verslo ir lyderystės programa, kurioje gausti pažangius praktinius mokymus ir energetinę paramą padėti tau įžengti į savo suverenią lyderystę bei pakilti į naują pajamų ir įtakos lygmenį. Pasitikiu, kad jei taikysi tai, ko išmoksi, ši programa tau atsipirks daug kartų su kaupu.

MAX. 8 DALYVIŲ GRUPĖ UŽTIKRINA MAKSIMALŲ ASMENINĮ DĖMESĮ.

*Dėl individualaus mokėjimo plano, prašau susisiekite [email protected].

Plius visi šie nuostabūs Priedai! 

Priedas #1 (Vertė 400 Eur)

Asmeninio meistriškumo praktikos 

Raktinės asmeninio meistriškumo strategijos, kurios padės susitvarkyti su "pakilimais bei nusileidimais", kurie yra neišvengiami, kaskart, kai darysi kvantinį šuolį į kitą lygmenį savo versle ir lyderystėje.  

Priedas #2 (Vertė 1400 Eur) 

Viktorijos parama tavo darbo aprašymui

"Mano rankos" ant tavo Gyvenimo darbo (pasiūlymų ir pardavimų puslapio tekstų), padedant tau teisingai save pozicionuoti, atskleidžiant tavo unikalią sielos esmę ir ekspertizę, kad pritrauktum savo idealius klientus.

Priedas #3 (Vertė 400 Eur) 

Asmeninė konsultacija su Viktorija

Gauk asmeninę sesiją su Viktorija, padedant išsigryninti tau tinkamiausią įgyvendinimo strategiją, peržengti vidinius emocinius iššūkius ir turėti proveržį, kad nesijaustum sutrikusi ir galėtum galingai pajudėti į priekį savo veiklos tikslų bei gvenimo būdo svajonių link.

Priedas #4 (Vertė 400 Eur) 

 Grupinė koučingo sesija po programos pabaigos 

Mėnesis po programos pabaigos, susitik su Viktorija ir dalyvėmis, kad išlaikytum pagreitį, kai pradedi įgyvendinti tai, ką sukūrei. Jauskis pasitikinti, gaudama papildomą paramą paleisti savo pasiūlymus, taikyti strategijas, vesti savo klientus ar peržengti blokus, kurie sulaiko nuo veiksmo ėmimosi.

Ši programa yra skirta tau, jei...

 • Esi versliškumo kelyje kurį laiką, mataisi su mokiais klientais ir stovi ant slenksčio į kažką naujo;

 • Sunkiai stengeisi ir esi labiau nei pasirengusi aktyvuoti savo kito lygmens finansinę gausą.

 • Pavargai nuo vidutiniškų rezultatų ir nori aiškaus plano su patikrintais žingsniais, kuriais galėtum sekti.

 • Nori išreikšti daugiau savo unikalaus Genijaus ir vesti savo verslą tokiu būdu, kuris gerai jaučiasi tavo moteriškai pusei, išvengiant streso ir perdegimo bei turint daugiau erdvės savipriežiūrai.

 • Trokšti paspartinto augimo grupėje su kitomis moterimis ir patikima mentore, kuri gali tave visiškai matyti ir derina verslą su dvasingumu.

 • Myli veiksmą, esi brandi dvasiškai ir atsakinga už savo pačios augimą bei rezultatus.

Ši programa nėra skirta kažkam kas...

 • Neturi jokio matomumo socialinėje medijoje.
 • Neturi darbo su klientais patirties.
 • Netiki, kad buvimas gerai atlygintai už jos paslaugas, yra “dvasingas” būdas (visi galime atnaujinti savo santykį su pinigais, bet turime norėti tai daryti).
 • Nėra įsipareigojusi atsakomybės prisiėmimui ir asmeninei evoliucijai, vystantis savimeistriškume, vietoj to, yra įsipareigojusi savo istorijoms ir pasiteisinimams.
 • Ieško “greito pataisymo” - mano, kad ši programa iškart padės uždirbti 10 tūkst. Eur/ mėn., nedarant vidinio darbo, kuris būtinas pasiekti tokius rezultatus.
 • Tiki, kad gali visa tai išsiaiškinti pati, naudodama nemokamus kursus ir neinvestuodama.
 • Neturi gilaus troškimo gyventi savo laisve ir tikslu paremto gyvenimo būdo, realizuojant savo svajones ir kuriant savo prisidėjimą pasaulyje.
UŽPILDYTI PARAIŠKĄ >>>

Daugiau atsiliepimų...

"Teikiau vienkartines konsultacijas ir norėjau sukurti savo autorinę sistemą, bet nežinojau, kaip. Iki programos tikėjau, kad man vis trūksta žinių. Supratau, kad ne mano sertifikatai svarbiausi. Dabar pasitikiu savo jau sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Komunikacija kėlė įtampą, dabar žinau, ką komunikuoti socialinėje medijoje, jaučiuosi užtikrintesnė dėl savo žinutės ir atrandu daugiau lengvumo. Dabar supratau, kuo skiriuosi nuo kitų mentorių ir turiu savo būdą, kaip vedu klientes, prieš tai lyginau save su kitomis. Viktorija įgalina pasitikėjimą savimi ir atsakomybės prisiėmimą bei padeda perkelti savo darbą su žmonėmis į kitą lygmenį. Labai sunku pereiti į naują lygmenį vienai. Pasiekti tai, ką padarėme programoje, pati būčiau užtrukusi keletą metų. Finansinės transformacijos viena net nebūčiau padariusi, nes turėjau negatyvių įsitikinimų apie pinigus. Iki programos galvojau, kad investicija yra didelė. Programos metu pasikeitė mano požiūris į pinigus. Dabar manau, kad tai, ką išmokau, yra neįkainojama." ~ Edita B.

"Viktoriją pažįstu jau kelis metus, kartu su jos vedimu keliavau per gilias asmenines patirtis. Yra daug skirtingų ir puikių mentorių, ir yra "mano". Tokia mentorė pakviečia sielos lygmeniu, širdis tą jaučia. Viktorija man yra būtent tokia. Norėjau išsigryninti savo veiklą taip, kad ji būtų suprantama, perteikiant tiek žodžiais, tiek vaizdiniais. Kai pradėjome dirbti programoje, supratau ir pamačiau, kad gaunu daug daugiau. Tai buvo kryptinga erdvė, kuri padėjo stiprius kertinius atramos taškus tolesnei kūrybai. Tai - sielos darbas įkūnytas materijoje. Veiklos struktūra davė dar didesnį pasitikėjimą savo kvietimu - tuo, kur einu, ir kuo dalinuosi. Naudotis technologijomis man buvo didelis iššūkis. Džiaugiuosi praturtinusi žinias ir įgavusi naujų įgūdžių šioje srityje. Darbą su Viktorija reikia asmeniškai patirti, tai neapibūdinama žodžiais. Nesvarstyk protu, ar tau reikia, ar nori dirbti su Viktorija. Šiam atsakymui gauti reikalinga paklausti savo širdies, savo sielos. Tikėk ir pasitikėk šiuo atsakymu." Erika S.

"Atėjau į programą su pasimetimu, jaučiau, kad nėra konkretumo ir stipraus pagrindo. Namas be tvirtų pamatų gali sugriūti - taip buvo mano veikloje. Trūko marketingo žinių, kaip save pristatyti, nebuvau suvokusi ir išsigryninusi savo ekspertizės, nebuvo struktūros. Programos metu ėjau į savęs ir savo veiklos išgryninimą. Man labai patiko darbaknygės, jos buvo vienas iš stipresnių įrankių, padėjęs viską susidėlioti į vietas. Dabar žinau, ką siūlau, kokia to nauda žmogui, nebeliko dvejonės, ar tikrai galiu padėti kitiems. Pasikeitė mano savęs vertinimas, išaugo mano kaip vedlės pasitikėjimas. Tik dėl to, galėjau leisti sau pakelti kainą. Nors tuo metu nebuvau aktyvi veikloje, viena klientė pradėjo dirbti su manimi už 6 k. didesnę kainą, nei siūliau anksčiau. Be galo stipriai jautėsi palaikymas tiek Viktorijos, tiek visų dalyvių. Po kiekvieno skambučio išeidavau pakylėta, stipriai įkvėpta ir dar labiau pasitikinti savimi. Niekas neateis į tavo gyvenimą, kas yra tau nenaudinga. Sakyk taip ir pasileisk į kelionę." Rugilė D.

Laikas vesti iš Sielos ir gauti finansinę gausą su gracija.

UŽPILDYTI PARAIŠKĄ >>>

Jei nenuspręsi pakeisti to dabar, tuomet surasi save rytoj ir po mėnesio...

 • vis dar besijaučiančią sutrikusią dėl savo krypties ir sielos misijos;
 • per daug dirbančią dėl klaidingo nevertumo;
 • išsekusią nuo pervargimo, neturinčią pakankamai laiko ir erdvės pasirūpinti savimi..

Jei pasirinksi žengti dirbti drauge, išlaisvinsi savo kūrybinį potencialą ir finansinį klestėjimą, bei galingai įtakosi šį pasaulį taip, kaip tau lemta. Ir aš būsiu su tavimi kiekviename to žingsnyje. ~ Viktorija Sage

 

UŽPILDYTI PARAIŠKĄ >>>