Pasiruošusi (ęs) pasitikinčiai pozicionuoti save kaip savo srities ekspertę (ą, kuria (iuo) esi, bei kurti savo finansinę nepriklausomybę, kad galėtum pagerbti savo Genijų ir gyventi savo Tikslą BE kompromisų savo vertybėms, širdies troškimams ir natūraliam ritmui? 

 

PRAŠAU UŽPILDYK PARAIŠKĄ APAČIOJE
 

Ši paraiška yra skirta Vizijos strategijos skambučiui su Viktorija Sage. Ji neįpareigoja nei tavęs, nei manęs, tad jauskis laisvai ir nuoširdžiai atsakyk į klausimus. Tavo konfidencialumas yra gerbiamas. Užpildyti, naudok kompiuterį (ne telefonu).

Prieš pateikiant paraišką, prašau perskaityk tai, kad galėtume susiderinti:

Per metus dirbu tik su keletu sąmoningų lyderių, kurie rimtai siekia rezultatų, dėl kurių investuoja (savo laiką, energiją, finansus, kt.).

Asmeninė mentorystė, VIP diena - intensyvas ir grupinė mentorystės programa yra būdai, iš kurių šiuo metu gali pasirinkti, kaip gali gauti mano paramą, kas liečia tavo pajamų ir įtakos išplėtimą.

Pateikiant paraišką, būk tikra (s) dėl to, ar esi pasirengusi (ęs) investuoti į aukštos vertės paramą, mokymus ir tau asmeniškai (tavo verslui) pritaikytus įrankius, jei pokalbio metu atrasi, kad esu ta mentorė - koučerė, kurios ieškai, kad galėtume užmegzti pasitikėjimo santykį.

Kai turime tai, tuomet galime turėti šį Vizijos strategijos pokalbį.

Gavusi tavo paraišką, Viktorija susisieks su tavimi el. paštu per 72 val. su nuoroda į savo kalendorių, kur galėsi pasirinkti artimiausią dieną ir laiką privačiam Zoom skambučiui, jei pagal paraišką esame tinkamas derinys.